Top 50 Hot Videos( )

Te gjithe e dime🇦🇱🇽🇰 apo jo😭 #fyp #viral #dasem #dashja
338.82K
28.28K
8.35%
267
689
354
Nder keta jam dhe une 🤣😂😂🤣 #tiktokalba #albania #dasmatshiptare #muzik Te ndizet gjaku me muziken 🇦🇱 dhe pse ne oret e para te mengjesit
117.97K
6.96K
5.9%
0
116
93